Hakkımızda

Değerli Dostlarımız,

SAYGIN TEKNİK, Uzun yıllara dayanan sektöründe öncü kuruluşlarda çeşitli kademelerde görev alarak mesleki bilgi ve tecrübeleri ışığında gerekli modern makine montaj, imalat sanayi sektöründe,  Bulunarak tecrübe ve bilgi sahibi olma imkanı buldu. Sadece endüstriyel ticarete odaklanarak gelecek yıllara birikim yaparak.  Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve ürünlerimize ve müşterilerimize olan bağlılığı sayesinde yalnızca orijinal işletme yaklaşımında şirket potansiyelini göstermekle kalmadı aynı zamanda değişen küresel pazardaki yeni pazar fırsatlarına odaklandı.

 —Kurucumuz olan Tayfun ARTUNÇ Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Lisans mezunudur.  9 yıl sanayi sektöründe, Makine ve İmalat iş dalında hizmet vermiştir. Geçen bu zaman diliminde öğrendiği Tecrübe ve bilgi sahibi oldu. bu bilgi birikim bir araya toplayarak, Endüstriyel havalı el aletleri satış ve yedek parça imalat, Bakım onarım hizmeti vermek üzere BURSA/Osmangazi ilçesinde SAYGIN TEKNİK Unvanı İle şirket kurulmuştur.

  Ulaşacağı çağımızın gereği olan İnternet üzerinden de müşterilerine Havalı el aletleri satış ve yedek parça konusunda hizmet vermektedir. Bunun için telefon veya mail yolu ile bize ulaşmanız yeterlidir. Ayrıca müşterilerinin  verdikleri siparişleri görmeleri, haberdar olmaları için yaptıkları  ürün hakkında her türlü bilgiyi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmayı ilke edinmiştir. Bu sebepten ötürü müşterilerinin güvenini kazanmaya her konuda devam etmektedir.

SAYGIN TEKNİK hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde “Kaliteye Güven” başlığı altında yapılandırmaktadır.

— Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme – Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma – Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

 —İstikrarlı büyüme hedefi ışığında çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelere uyum sağlayıp ihtiyaç duyduğu yatırımları gerçekleştirerek, ekip çalışması içerisinde yaparak hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.Müşteri odaklı ve esnek anlayışıyla kaliteden de taviz vermeyerek deneyimli ve bilgili personeli ile talaşlı İmalatı kapsayan her türlü metal parça üretimini gerçekleştirmektedir.

 Misyon

Saygın Havalı El Aletleri; Kaliteli ve güvenilir çalışmayı esas alarak, alanında profesyonel ve disiplinli personeli ile, uluslararası kalite standartlarında imalat, tasarım ve proje yönetimi ile yurt içi ve yurt dışında sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı ilke edinmiştir.

Vizyon

Saygın Havalı El Aletleri; Bütünlük duygusuyla ticari ve sosyal ilişkilerine değer veren, karşılıklı güveni ön planda tutan, kaynaklarını doğru kullanarak kendi ve uluslararası değerler doğrultusunda ülkemizi ve firmamızı en iyi şekilde temsil etmektir.

Hızlı Teslimat
99% Mutlu Müşteri Referansı
30 Gün İade Garantisi
Güvenli ödeme Sistemi
En Fiyat Kalitesi